• Nasze rekomendacje
  •  
    CO WARTO PRZECZYTAĆ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI?
    Dziś Lucile poleca wiersz Alka Osińskiego
    pt. "Neologizmy"
    Dodatkowo Gloinnen poleca opowiadanie szczepantrzeszcza
    pt. Rumcajs, najlepsze miejsce do życia i Pani Szymborska

ZAPRASZAMY DO LEKTURY

UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    [email protected]
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"

Spostrzeżenie

Wolne wypowiedzi i dyskusje.
Uwaga! Nie zawsze cenzuralne
Na tym forum możliwe jest pisanie bez logowania
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lczerwosz

Spostrzeżenie

#41 Post autor: lczerwosz » czw paź 10, 2019 11:36 pm

Coffee Creeper pisze:
czw paź 10, 2019 5:51 pm
konotacją po między LGB i T.
A kto wymyślił ten zlepek LBGT? I jeszcze jakieś dodatkowe literki.
Coffee Creeper pisze:
czw paź 10, 2019 5:51 pm
Toalety, przebieralnie powinny być koedukacyjne.
Uczennice nie chcą korzystać z neutralnych płciowo toalet wspólnie z chłopcami
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/201 ... hlopakami/
I jak tu pogodzić różnice interesów (bez podtekstów).

Awatar użytkownika
Coffee Creeper
Spostrzeżenie

#42 Post autor: Coffee Creeper » pt paź 11, 2019 9:15 pm

Wiecie co... Każdy pomysł jest zły bo godzi w heteronormatywny, dwu płciowy świat. Chcąc nie chcąc przychodzi mi i wielu innym ten porządek rzeczy naruszać. W tym wątku nie pojawi się odpowiedź, recepta łącząca potrzeby wszystkich. Świadomie unikam dyskusji stawiającej w opozycji poglądy działaczy LGBT przeciwko temu co czytam (poglądom innych działaczy?). Po co? Nie chcę tu też tworzyć wątku opisującego tego o co wiem o innych podobnych mnie ludziach ani o sobie bo uważam że niczego inspirującego innych nie przeżywam. Nie chcę też być agresywna i roszczeniowa. No i... do zobaczenia w innych mniej obrazoburczych wątkach.

Kaśka

Awatar użytkownika
lczerwosz

Spostrzeżenie

#43 Post autor: lczerwosz » pt paź 11, 2019 10:58 pm

Ale przynajmniej dyskusja zeszła z ideologii na konkrety. Bywaj, tzn bywaj na portalu :)

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Site Admin

Spostrzeżenie

#44 Post autor: skaranie boskie » sob paź 12, 2019 10:23 pm

Gloinnen pisze:
czw paź 10, 2019 12:49 pm
Znakomita większość społeczeństwa ma stosunek neutralny i seksualność innych ludzi ich nie obchodzi.
Możliwe, że tak jest. Ja jednak z uporem godnym lepszej sprawy będę wskazywał na obsesję antymniejszościową ogłaszaną regularnie z różnych ambon i z rożnych stron, a przede wszystkim z ust pana Prezesa. Możecie sobie zaklinać rzeczywistość, ta jednak pozostanie, jaka jest. Jad sączony regularnie przez różne przekaziory i na spędach ma na celu stworzenie kolejnego wroga, przed którym pan Prezes obroni tych, którzy w niego ślepo wierzą. Tak się składa, że tematów poruszonych w tej dyskusji nie da się oddzielić od polityki tak długo, jak długo polityka nie stanie się wobec nich przynajmniej neutralna.
Gloinnen pisze:
Homoseksualiści powinni mieć zagwarantowaną swobodę działania w ramach istniejących struktur.
Święte słowa. Warto by je wprowadzić w czyn, wówczas niepotrzebne stałyby się wszelkie marsze i parady. Zresztą akurat te ostatnie nie są paradami homoseksualizmu, tylko paradami równości. Mają za zadanie uświadomić lepszemu sortowi, że wszyscy jesteśmy równi, nawet - a może zwłaszcza - wobec katolickiego Boga. Chyba, że wiara tego sortu sprowadza się do słów klasyka, który na stwierdzenie, że "przed Bogiem wszystkie równe" zwykł był odpowiadać: "ale nie przede mną".
Gloinnen pisze:
doszliśmy już do takiego odwrócenia pojęć, że ci "inni" sami się swojej inności boją, nie akceptuja jej, i chcą na siłę zagarnąć obszary cudzej "inności", cudzej wyjątkowości. Zamiast cieszyć się z tego, kim są, cały czas chcą być tym, kim nie są. A jeśli się nie da, z przyczyn racjonalnych, to usiłują te obszary zniszczyć.
Tak można nie tylko o gejach.. Chociaż pewności nie mam...
Gloinnen pisze:
Ktoś, kto gra na najniższych instynktach, budzi uśpione demony.
Masz może na myśli pana Prezesa? Trafiłaś w dziesiątkę.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.

[email protected]

ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE”