• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    [email protected]
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

Tam gdzie rosną dyrektywy

dyskusje o polityce
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Tam gdzie rosną dyrektywy

#1 Post autor: @psik » 19 maja 2019, 23:27

Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Tam gdzie rosną dyrektywy

#2 Post autor: skaranie boskie » 20 maja 2019, 21:28

Wolałbym, żebyś czasem napisał coś od siebie, miast raczyć nam cudzymi przemyśleniami...
A dyrektywy nie rosną w Parlamencie Europejskim, tylko w Komisji. Parlament nie ma inicjatywy ustawodawczej. Zamiast wciskać ludziom brednie, wziąłbyś się lepiej za bliższe zapoznanie z traktatami.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
[email protected]

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Tam gdzie rosną dyrektywy

#3 Post autor: @psik » 20 maja 2019, 23:18

żaden polski europoseł nie zrobił podobnego dokumentu, uznałem więc, że warto pokazać.
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Tam gdzie rosną dyrektywy

#4 Post autor: @psik » 22 maja 2019, 12:56

Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Tam gdzie rosną dyrektywy

#5 Post autor: skaranie boskie » 22 maja 2019, 20:55

@psik pisze:
20 maja 2019, 23:18
żaden polski europoseł nie zrobił podobnego dokumentu, uznałem więc, że warto pokazać.
Trochę fabularyzowany ten dokument. Nazwałbym go nawet tendencyjnym, ale zapewne się nie zgodzisz.
Powiem tak: Nie przeczę, że kandydaci ugrupowań narodowych nie mają dobrych pomysłów. Mają je, jak wszyscy. Dyskwalifikuje ich (w moim przekonaniu) podstawowa idea, której służą - nacjonalizm. Mojej zgody na coś takiego nigdy nie uzyskają. Wiem, że nie jest ona niezbędna w jednostkowym przypadku, mam jednak przekonanie, graniczące z pewnością, że poprze ich co najwyżej garstka oszołomów i odejdą w niebyt tak samo, jak z niego wyszli. Zwyczajnie nie chcemy w Europie kolejnego klona Hitlera. Już oryginał zbyt wiele kosztował świat.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
[email protected]

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Tam gdzie rosną dyrektywy

#6 Post autor: @psik » 23 maja 2019, 07:34

Jeszcze raz ci napiszę, że mylisz polski nacjonalizm z niemieckim. Wstępowaliśmy to organizacji, która miała być wspólnotą ojczyzn, a okazała się biurokratycznym potworem pod przywództwem komunistów. TY jesteś komunistą więc twoje protesty są z góry zaplanowane przez komitet centralny. Ja jestem Polakiem i nie ma mojej zgody na międzynarodówkę, nie chcemy w Europie kolejnego stalina. już oryginał zbyt wiele kosztował świat. Na hitlera też nie ma zgody, ale to to samo bo obaj to lewica.
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Tam gdzie rosną dyrektywy

#7 Post autor: skaranie boskie » 23 maja 2019, 20:25

@psik pisze:
23 maja 2019, 07:34
Na hitlera też nie ma zgody
Czy aby na pewno?
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
[email protected]

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Tam gdzie rosną dyrektywy

#8 Post autor: @psik » 23 maja 2019, 21:26

na żadnego socjalistę nie ma zgody, na hitlera tak samo jak na stalina - na żadną lewicę nie ma zgody bo to jak czczenie ludobójstwa - nie ma na to zgody
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Tam gdzie rosną dyrektywy

#9 Post autor: skaranie boskie » 23 maja 2019, 22:04

A przecież ludzie z popieranych przez Ciebie ugrupowań organizowali po kryjomu, w lasach urodziny Hitlera właśnie. Jesteś niewiarygodny, @psiku. Ty i wszystkie ugrupowania, które popierasz. A wiem, które popierasz, bo byłeś łaskaw napisać o tym w jednym z wątków. Nawet się pochwaliłeś ich obecnością w Sejmie. Obecnością nieco kontrowersyjną, ponieważ dostali się do niego podstępem, wykorzystując inne ugrupowanie. Już choćby to dyskwalifikuje ich wiarygodność. bali się wystąpić pod własnym szyldem. Teraz im się zebrało na odwagę, bo wiedzą, że aktualnie rządzący ich popierają, ponieważ mają identyczne cele, choć Ty próbujesz nas przekonać, że jest inaczej. To klasyczny przykład dezinformacji.
PS. Nie cenzuruję twoich wpisów. Usunąłem linki, które wklejałeś bez własnych komentarzy w celu sprowokowania do polemiki, którą następnie wykorzystywałeś do swoich celów. Nie godzę się na podobne wykorzystywanie mojego portalu. Zdaje się, że w jednym z wątków napisałeś coś o wolności osobistej i gospodarczej...
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
[email protected]

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Tam gdzie rosną dyrektywy

#10 Post autor: @psik » 23 maja 2019, 23:15

to byli twoi kumple socjalisci
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

ODPOWIEDZ

Wróć do „CO TAM, PANIE, W POLITYCE?”