• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    [email protected]
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

Kto nie chce węgla

dyskusje o polityce
Wiadomość
Autor
@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Kto nie chce węgla

#11 Post autor: @psik » 21 maja 2019, 22:19

klaskaj
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Kto nie chce węgla

#12 Post autor: skaranie boskie » 22 maja 2019, 20:49

Oglądałem wystąpienie pana posła Wilka na spotkaniu wyborczym Roberta Biedronia. Uważam, że zgazowanie węgla jest dobrym pomysłem, o ile okaże się wykonalne. Na razie jest w fazie eksperymentów. Zaczekam z klaskaniem.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
[email protected]

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Kto nie chce węgla

#13 Post autor: @psik » 23 maja 2019, 08:00

Jesteś takim kabotynem, że gdyby o tym wspomniał Biedroń to biłbyś brawa na wszystkich portalach w okolicy :be:
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Kto nie chce węgla

#14 Post autor: skaranie boskie » 23 maja 2019, 20:15

Mam propozycję, żebyś wypowiadał się o innych tak, jak chciałbyś, by inni wypowiadali się o Tobie, a przynajmniej nie próbował odgadywać czyichś zachowań, zanim ich nie zobaczysz.
Niestety, albo się co do Ciebie myliłem, albo strasznie się zmieniłeś od czasu, kiedy mieliśmy przyjemność (wówczas przyjemność) się poznać. Dziś jesteś zwyczajnym chamem, który myśli, że najlepszą formą przekonywania do swoich racji jest deprecjonowanie nie tylko racji, ale i osoby interlokutora. Widać nacjonalistyczną szkołę. Czekam, kiedy wskoczysz na Ósme piętro z kilkoma kolesiami w brunatnych koszulach, zbrojnych w dosadniejsze argumenty.
Na dalszą dyskusję ze mną nie licz - nie mam zamiaru schodzić do twojego poziomu.
I jeszcze jedno, jeśli jeszcze raz napiszesz o kimś w niecenzuralnych słowach, usunę twoje konto z portalu, jako siewcę dezinformacji i chamskiego trolla.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
[email protected]

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Kto nie chce węgla

#15 Post autor: @psik » 23 maja 2019, 21:37

Kabotyn to nie obraza tylko ocena - słownik języka polskiego się kłania, panie cenzorze zawsze wzorem swoich komunistycznych idoli możesz uciszać niewygodne ci wypowiedzi. Co innego rozmawiać z wazeliniarzami, a co innego i prawdziwym przeciwnikiem czerwonych. Chyba do końca życia nie wybaczysz mi jaki stałeś się małostkowy. Gdzie tolerancja i różnorodność? hahahahaha Byłoby to śmieszne, gdyby socjalizm nie był ludobójczy.

ps. polecam słownik PWN
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Kto nie chce węgla

#16 Post autor: skaranie boskie » 23 maja 2019, 21:48

Czy ja napisałem coś o obrazie?
Zamykam wątek.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
[email protected]

Zablokowany

Wróć do „CO TAM, PANIE, W POLITYCE?”