• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    [email protected]
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

Zanim wejdziesz na ósme piętro - pokój dla Gości
Na tym forum można pisać bez konieczności logowania
Wiadomość
Autor
bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#11 Post autor: bronmus45 » 22 wrz 2018, 15:26

refluks pisze:
22 wrz 2018, 14:37
Weźcie płętujcie spotkaniowo, bo zamemła na śmierć.
- mam nadzieję (bardzo płonną), że ty sam tam się nie znajdziesz. Bowiem każde miejsce przez ciebie nawiedzone zamienia się każdorazowo - wcześniej, czy później - w kloakę odchodów niedopieszczonych narcyzów.

Awatar użytkownika
lczerwosz
Posty: 9449
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#12 Post autor: lczerwosz » 22 wrz 2018, 15:41

bronmus45 pisze:
22 wrz 2018, 15:26
- mam nadzieję (bardzo płonną), że ty sam tam się nie znajdziesz. Bowiem każde miejsce przez ciebie nawiedzone zamienia się każdorazowo - wcześniej, czy później - w kloakę odchodów niedopieszczonych narcyzów.
Udzielam ostrzeżenia

Awatar użytkownika
Mchuszmer
Posty: 864
Rejestracja: 26 paź 2015, 21:15

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#13 Post autor: Mchuszmer » 22 wrz 2018, 15:42

Niesamowicie ciekawe. Trzeba by wprowadzić w regulaminie jakiś wymóg publikowania postów w zabawach:-)
Btw - nie było tu czasem jakiejś zasady dotyczącej linkowania innych portali?:-D
mchusz, mchusz.

Awatar użytkownika
refluks
Posty: 965
Rejestracja: 28 lut 2016, 11:49

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#14 Post autor: refluks » 22 wrz 2018, 18:44

bronmus45 pisze:
22 wrz 2018, 15:26
każde miejsce przez ciebie nawiedzone zamienia się każdorazowo - wcześniej, czy później - w kloakę odchodów niedopieszczonych narcyzów.
Nie moja to wina, że twoje propozycje zabaw, swoją drogą z dupy wzięte, mają juzerzy w dupie.
Może byś tak wziął we wsi rowy wykosił, krowy powydajał, albo we mieście poprzeprowadzał staruszki na pasach, żeby ich auta nie porozjeżdżały.
Albo po prostu zwalił konia.

Awatar użytkownika
refluks
Posty: 965
Rejestracja: 28 lut 2016, 11:49

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#15 Post autor: refluks » 22 wrz 2018, 18:45

bronmus45 pisze:
22 wrz 2018, 15:26
każde miejsce przez ciebie nawiedzone zamienia się każdorazowo - wcześniej, czy później - w kloakę odchodów niedopieszczonych narcyzów.
Nie moja to wina, że twoje propozycje zabaw, swoją drogą z dupy wzięte, mają juzerzy w dupie.
Może byś tak wziął we wsi rowy wykosił, krowy powydajał, albo we mieście poprzeprowadzał staruszki na pasach, żeby ich auta nie porozjeżdżały.
Albo po prostu wal se systematycznie konia i nie męcz innych.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#16 Post autor: skaranie boskie » 22 wrz 2018, 20:36

refluks pisze:
22 wrz 2018, 18:45
Albo po prostu wal se systematycznie konia i nie męcz innych.
Refluks, przeginasz.
Nawet reakcja na złe musi mieć granice. Uważaj, proszę na słowa, bo one mają ogromną siłę sprawczą...
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
[email protected]

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#17 Post autor: bronmus45 » 22 wrz 2018, 20:55

To wybrzmiało jak ... "refluksiku, przepraszam Ciebie, ale musiałem tak zareagować ..."
...
- a może tak cokolwiek merytorycznego na temat wątku, a nie kolejne "czerwienienie się" (ze wstydu chyba) :down:

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#18 Post autor: skaranie boskie » 22 wrz 2018, 21:25

Bronmusie, dopóki nie Ty decydujesz o stosowaniu regulaminowych kar, powstrzymaj się, proszę od podobnych komentarzy.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
[email protected]

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#19 Post autor: bronmus45 » 22 wrz 2018, 21:29

Każdy mój komentarz, który w jakikolwiek sposób wytyka wasze - adminów i moderatorów błędy - jest dla was obraźliwym. Lecz dosłowne "huju" refluksa, już nie ... Ciekawe podsumowanie tematu.

Awatar użytkownika
refluks
Posty: 965
Rejestracja: 28 lut 2016, 11:49

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#20 Post autor: refluks » 22 wrz 2018, 21:34

bronmusie, odpuść administracji.
jestem niedorozwinięta.
położnej z rąk się wysmykłam i na kafele upadłam.
i tak się męczą ze mną wszyscy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „POKÓJ GOŚCINNY”