• Nasze rekomendacje
  •  
    CO WARTO PRZECZYTAĆ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI?

Dziś Elka poleca wiersz Leona pt. ''Renowacje'' .

UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    [email protected]
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"

Spostrzeżenie

Wolne wypowiedzi i dyskusje.
Uwaga! Nie zawsze cenzuralne
Na tym forum możliwe jest pisanie bez logowania
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lczerwosz
Admin

Spostrzeżenie

#21 Post autor: lczerwosz » 09 wrz 2019, 00:06

A może wszyscy odetchnijcie i spokojnie. Przecież różne oceny to jeszcze nie jest niszczenie. Zawsze można przypisać komuś niecne przyczyny, reinterpretować. Ale spokojnie, nie wpadajmy w przesadę, wręcz histerię. Po drugiej stronie jest taki sam człowiek, też myśli, czuje, przeżywa, błądzi. Bardzo proszę o odpuszczenie napięcia psychicznego.

elka

Spostrzeżenie

#22 Post autor: elka » 09 wrz 2019, 00:17

A dlaczego Ty pomagasz ludziom? Pomagasz szczerze, bezinteresownie, dlaczego nie obnosisz się z tym, nie domagasz uznania, rozgłosu? Dlaczego w Tobie jest tyle empatii i życzliwości?

Ty nikomu pod gniotem, nie napiszesz, że cud - miód. Ciebie stać na szczerość, prawdę. Dlaczego?

Ja Ci powiem dlaczego. Boś Ty człowiek, i w Twoim przypadku, to brzmi dumnie.
Kiedy odejdę czytać wiersze pisane przez Anioły - zapomnę, że uczyłam się pływać w kałuży.

Awatar użytkownika
eka

Spostrzeżenie

#23 Post autor: eka » 09 wrz 2019, 10:00

Leszek nie odpowiedział na razie, o ile zabraknie Jego wskazówek, będziecie musiały same poszukać drogi do bycia ideałem, dziewczęta. Marnie to widzę, patrząc na całokształt Waszych motywów, ale... no cóż, kilkakrotnie pomyliłam się w przewidywaniu cudzych reakcji, oby i tu taka pomyłka nastąpiła. Czego przede wszystkim, egoistycznie, sobie życzę.
Trzymam za Was kciuki, i jeszcze raz przepraszam tych, wobec których zawiniłam.
Pozdrawiam.

elka

Spostrzeżenie

#24 Post autor: elka » 09 wrz 2019, 10:46

eka pisze:
09 wrz 2019, 10:00
kilkakrotnie pomyliłam się
''kilkukrotnie''

Mylisz się częściej, tak jak w pisowni i nad tym radzę popracować, zamiast snuć tu jakieś gorzkie żale.
eka pisze:
Leszek nie odpowiedział na razie, o ile zabraknie Jego wskazówek, będziecie musiały same poszukać drogi do bycia ideałem, dziewczęta.
Tobie to nie grozi, o ideałach zbyt mało wiesz. Myślisz, że jak chwalisz gnioty, to jesteś idealna? Jedynie fałszywa... więc bez napinki.
eka pisze:
Trzymam za Was kciuki
Trzymaj za siebie albo zmień maską, bo ''zacna'' nigdy do Ciebie nie pasowała, a teraz jedynie śmieszy.
eka pisze:
przepraszam tych, wobec których zawiniłam.
Lepiej późno niż wcale, chociaż czy ktoś jeszcze uwierzy, że to szczere? Wątpię...
Kiedy odejdę czytać wiersze pisane przez Anioły - zapomnę, że uczyłam się pływać w kałuży.

Awatar użytkownika
lczerwosz
Admin

Spostrzeżenie

#25 Post autor: lczerwosz » 09 wrz 2019, 10:51

Cóż, nikt mnie nie chce słuchać, aby samemu powstrzymać sie od uprzykrzania innym życia. Nie musimy być tacy sami, ani idealni. I można dbać o swoje sprawy, jak najlepiej to pojmujemy. Byle nie kosztem innych. Na razie zamykam temat, bo nikt nie interesuje się meritum i nie pisze na temat.

Awatar użytkownika
skaranie boskie

Spostrzeżenie

#26 Post autor: skaranie boskie » 09 wrz 2019, 20:04

elka pisze:
09 wrz 2019, 00:17
A dlaczego Ty pomagasz ludziom? Pomagasz szczerze, bezinteresownie, dlaczego nie obnosisz się z tym, nie domagasz uznania, rozgłosu? Dlaczego w Tobie jest tyle empatii i życzliwości?

Ty nikomu pod gniotem, nie napiszesz, że cud - miód. Ciebie stać na szczerość, prawdę. Dlaczego?

Ja Ci powiem dlaczego. Boś Ty człowiek, i w Twoim przypadku, to brzmi dumnie.
Oto książkowy przykład włazidupstwa.
Nie ujmując niczego Leszkowi, jest tu bowiem rzeczywistą ostoją spokoju.

PS. Wiem, że temat zamknięty i nie powinienem tu już niczego dopisywać, ale nie mogłem się powstrzymać, widząc takie lizanie...
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.

[email protected]

Awatar użytkownika
Coffee Creeper
Spostrzeżenie

#27 Post autor: Coffee Creeper » 05 paź 2019, 22:26

elka pisze:
05 wrz 2019, 22:21
Coffee Creeper pisze:
25 sie 2019, 15:30
. Po to są te marsze - byście wiedzieli że istniejemy.
I bez tego wszyscy wiedzą...
Wszyscy? :) Twoja odpowiedź zawiera niedomówienie a ja gupia.

Awatar użytkownika
lczerwosz
Admin

Spostrzeżenie

#28 Post autor: lczerwosz » 05 paź 2019, 23:54

Coffee Creeper pisze:
25 sie 2019, 15:30
I co mam myśleć? Wiecie jak to jest być osobą transpłciową? Wiecie dlaczego tak wiele osób jest przeciwko edukacji seksualnej? Żeby straszyć. Nie którzy nie wiedzą nawet że T to transpłciowość a nie transwestycyzm. Chcą straszyć jak dziecko w ciemnym pokoju szelestem cukierka bo wyobraźnia podsyła mu wizje krwiożerczych potworów. Po to są te marsze - byście wiedzieli że istniejemy.
Myślę, że sporo ludzi w rozmowie prywatnej zrozumie i pokaże empatię, zastanowi się nad problemem. Podobnie, jak docierają do wielu, może i bardzo wielu ludzi problemy zdrowotne, emocjonalne czy bytowe. Zgadzam się, że seksualność jest najmniej poznana i mało jest tolerowana "nietypowość". Nie użyję celowo słowa "nienormalność", choć z punktu widzenia biologa lub lekarza o nią chodzi.
Marsze to, moim zdaniem, najgorsza metoda propagowania wiedzy i szerzenia tolerancji. Bardzo niemądra taktyka. Rodzi wrogość i ma kontekst polityczny. A to już wystarczy, by zamiast wsłuchać się w merytoryczne przesłanie, zauważyć "istnienie", powstaje oburzenie, protest. Ponieważ marsz odbywa się w przestrzeni publicznej, to i odpowiedź pojawia się i staje się głosem wspólnym wielu ludzi. I już niczego nie da się zatrzymać. Pojawia się przemoc słowna i czynna, usztywnienie poglądów. Ludzi, których można było namówić, do przynajmniej współodczuwania, utwardzają się w afekcie odrzucenia "niemormalności". Tym razem to słowo nabiera negatywnej konotacji. Zatem cel marszu nie został osiągnięty i nie zostanie. A może o to chodziło organizatorom, by wzburzyć tłumy. Zauważmy, że to jest globalna sprawa. Niewykluczone, że temat jest tylko pretekstem, cała sprawa jest doskonała ale perfidną manipulacją. Oczywiście, pewna liczba osób zastanowi się, poszuka źródeł dotyczących transpłciowości.

Awatar użytkownika
lczerwosz
Admin

Spostrzeżenie

#29 Post autor: lczerwosz » 06 paź 2019, 00:12

Jeszcze wypowiedź dotycząca zmiany płci
Znalazłem informację o problemach ludzi, którzy poddali się zmianie płci, to jest dopasowaniu zewnętrznych cech płciowych do wewnętrznej identyfikacji, czyli poczucia płci. Mam nadzieję, że czegoś nie pokręciłem.
https://news.sky.com/story/hundreds-of- ... x-11827740
jest i polska informacja, choć z powodów politycznych nie wszyscy tak zaglądają
https://niezalezna.pl/291310-chca-powro ... uka-pomocy

Awatar użytkownika
skaranie boskie

Spostrzeżenie

#30 Post autor: skaranie boskie » 06 paź 2019, 01:37

Co najmniej jedną z dwóch powyższych wypowiedzi można z powodzeniem odnieść do tzw. marszów niepodległości, które w ciągu ostatnich czterech lat są ewidentną akcją propagującą faszyzm, dodatkowo - w przeciwieństwie do marszów równości - hołubioną przez władze naszego kochanego państwa i przez ludzi krytykujących marsze równości.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.

[email protected]

ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE”