• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    [email protected]
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

Zygmusie 2.0

Reportaże, felietony itp.
Wiadomość
Autor
Waldemar Kubas
Posty: 109
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:19

Zygmusie 2.0

#21 Post autor: Waldemar Kubas » 13 lip 2019, 10:35

Ja to nadal będę nazywał protokołami rozbieżności. A jeśli potrafisz napisać na ten temat esej, to go napisz. Te Twoje "fakty przeczące opiniom zawartym w eseju" są funta kłaków warte, więc szkoda mi było czasu na ich drobiazgowe rozbieranie i dyskutowanie z nimi. Choćbyś dwoił się i troił w tej swojej merytoryce, to i tak wymowa z jednej strony świetnego eseju Gloinnen, z drugiej zaś mojego wpisu miażdżą i ścierają na pył wszystkie twoje kontrargumenty. Ty natomiast z uporem maniaka wcielasz się w rolę kundla i szczekając biegniesz za rowerzystą i gryziesz go w kostkę.

(bez odbioru)

Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 29
Rejestracja: 20 gru 2016, 16:48

Zygmusie 2.0

#22 Post autor: Gunnar » 13 lip 2019, 12:29

No cóż, bardzo typowa reakcja osoby zmanipulowanej propagandą: agresja, obrażanie i brak jakiejkolwiek wartości merytorycznej.
Należy tylko pokiwać głową ze współczuciem nad intelektualnym upadkiem.

Waldemar Kubas
Posty: 109
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:19

Zygmusie 2.0

#23 Post autor: Waldemar Kubas » 13 lip 2019, 14:23

Intelektualista się znalazł. Chyba z bożej łaski.

To, że komuś zarzucisz zmanipulowanie, jeszcze nie oznacza, że jesteś od niego wolny. Nietrudno się zorientować, czyją nasiąkłeś propagandą i jaka jest jej wartość merytoryczna. Więc może pożal się sam nad sobą. A potem zrewiduj swoje myślenie.

Przestałem odbierać twoje maile, a ty dalej swoje. Zjeżdżam już do domu, szczekaj sobie dalej na pustej drodze.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Zygmusie 2.0

#24 Post autor: skaranie boskie » 23 lip 2019, 12:22

Waldemarze, pamiętasz może, że miewałeś u nas kłopoty za zbyt dosadne wyrażanie swoich emocji? Postaraj się tym razem do podobnej sytuacji nie doprowadzić. Odrobina spokoju na pewno nie zaszkodzi nikomu, również Tobie.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
[email protected]

Awatar użytkownika
eka
Posty: 16787
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Zygmusie 2.0

#25 Post autor: eka » 24 lip 2019, 09:55

Waldemar Kubas pisze:
12 lip 2019, 09:25
No właśnie nie wiem. Mam poważny dylemat. Trochę się boję, że w razie opublikowania tekstu rzuci się na mnie zgraja Zygmusiów. Skrzykną się ochoczo w zbrojnej akcji pospolitego ruszenia. W rezultacie zamiast spać spokojnie uwikłam się w kolejną wojnę. I kiedy ta rozgorzeje na dobre, do Administracji zaczną napływać donosy, że jako notoryczny awanturnik i pieniacz przenoszę konflikty z jednego portalu na drugi. Tym samym usiłuję skłócić społeczność, do której zawitałem jako nieproszony gość. Skaranie boskie, w trosce o porządek i dobre imię placówki, zmuszony będzie wysłać mnie do Sanatorium celem podleczenia nerwów. Przymusową terapię prawdopodobnie odbywać będę razem z niepoprawną, pyskatą Elką, która zdaje się czeka na prawomocny wyrok, a może już została skazana. Nie wiem też, kto teraz pełni funkcję Siostry Oddziałowej w Sanatorium, ponieważ Patki nie widzę i wydaje się, że przepadła bez śladu. Może wyrzucił ją Skaranie boskie, bo za bardzo eksperymentowała na powierzonych jej opiece pensjonariuszach? Jeśli chodzi o leczenie sanatoryjne, dla mnie to nie pierwszyzna i dla słusznej sprawy gotów jestem się poświęcić. Chociaż z drugiej strony patrząc, ponieważ Elka jest mi bliska ideowo, więc wspólne odsiadywanie kary może okazać się nawet przyjemnością.

Co Ty na to?

Miłego dnia, Eka:)
Po wydarzeniach w Białystoku warto wrócić do tematu. Kto się na kogo rzuca?
Tradycyjnie stare na nowe.

Również miłego dnia życzę.

:kofe:

Waldemar Kubas
Posty: 109
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:19

Zygmusie 2.0

#26 Post autor: Waldemar Kubas » 24 lip 2019, 10:47

No tak, "stare" to samo zło, a "nowe" to samo dobro. Tkwij sobie w tym błogim złudzeniu choćby nawet do skończenia świata. Nie jestem aż takim barbarzyńcą, bym Cię zamierzał wyprowadzać z niego. Zresztą byłby to daremny trud.

ODPOWIEDZ

Wróć do „DOKUMENT I PUBLICYSTYKA”