• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    [email protected]
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

Boże życie

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Toyer
Posty: 1159
Rejestracja: 29 kwie 2012, 17:44
Płeć:

Boże życie

#11 Post autor: Toyer » 05 lut 2024, 08:54

Rozumiem wyładowałem tylko emocje - miałem do tego prawo takie samo jak Ty do tych komentarzy - cenię sobie szczerość - ale to naprawdę ciężki okres okres mojego życia jest - uznaję teraz remis sprawę zamykam - piwo na zgodę :beer:

Przez ostatnie 3 miesiące mierzyłem się z trudnościami z jakimi nie mierzyliście się przez całe swoje życie - i uwierzcie mi przesadą to nie jest - im ciężej mam tym bardziej się cieszę bo to co przychodzi łatwo jest bezwartościowe - mozolnie dążę do celu - o jakim nikt inny nawet nie śnił - i wiem że mi się uda bo moja Wiara jest wielka - pytaniem jest tylko czas kiedy wszystko się dokona

Cieszę się że jestem na tym forum trafiłem tu przez przypadek - była tutaj kiedyś moja koleżanka - myślę że ją pamiętacie - ona zaczęła pisać dzięki mnie - miała tutaj różnie nicki ostatnio tutaj była jako Karolek - jednak psychicznie nie wytrzymała i się usunęła - moja psychika jest teraz niezwykle silna mimo że przeszedłem piekło na ziemi - wszystko to umocniło mnie - i Bogu dziękuję za cale cierpienie jakie przezywałem przez całe swoje jeszcze młode życie - Denerwuje mnie jak ktoś patrzy na moją poezję przez swój własny pryzmat ma do tego prawo oczywiście -

i tak traktuje pisanie jako terapię - gdybym nie pisał być może byłbym teraz 2 metry pod ziemią - ale każdy z was jako poeta pisał zapewne kiedyś też wiersze terapeutyczne i to jest naturalne - nie lubię hipokryzji a wśród poetów jest jej pełno - ale tacy już są i ja to akceptuję :rosa: :rosa: :rosa:

Awatar użytkownika
tabakiera
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lip 2015, 20:48
Płeć:

Boże życie

#12 Post autor: tabakiera » 05 lut 2024, 10:04

Aj, i jeszcze dostało mi się.

Życzę powodzenia, spokoju i spełnienia.
:rosa:

Awatar użytkownika
Toyer
Posty: 1159
Rejestracja: 29 kwie 2012, 17:44
Płeć:

Boże życie

#13 Post autor: Toyer » 05 lut 2024, 10:39

Gdyby nie było powodu to byś nie obrywała - winna sobie jesteś sama :rosa: Ale i tak dobrze Ci życzę - bo złą osobą nie jesteś :rosa:

Awatar użytkownika
mirek13
Posty: 1617
Rejestracja: 18 mar 2017, 19:23

Boże życie

#14 Post autor: mirek13 » 05 lut 2024, 10:43

Ja nie wyładowałem emocji.
Dałem beznamiętny i szczery komentarz w/g mojego gustu i wiedzy.
Życzę zdrowia.

Awatar użytkownika
Toyer
Posty: 1159
Rejestracja: 29 kwie 2012, 17:44
Płeć:

Boże życie

#15 Post autor: Toyer » 05 lut 2024, 10:46

Każdy ma inny charakter - Ty mirku pochodzisz do życia na chłodno - ja jestem młody i krew we mnie wrze - dziękuję za życzenia zdrowia od Ciebie :kwiat:

ODPOWIEDZ

Wróć do „WIERSZE BIAŁE I WOLNE”