• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    [email protected]
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

Zabawa w chowanego

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Agnieszka R.
Posty: 911
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:09

Zabawa w chowanego

#11 Post autor: Agnieszka R. » 30 maja 2018, 04:36

Eka dziękuję bardzo za ślad pod tekstem

Awatar użytkownika
lczerwosz
Posty: 9449
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51

Zabawa w chowanego

#12 Post autor: lczerwosz » 31 maja 2018, 14:24

trudne dzieciństwo pisze:
29 maja 2018, 04:53
o co ci chodzi przymule? wklejasz link w którym jest ten sam tekst, polecasz, a potem piszesz że bzdet. Cierpisz na rozdwojenie jaźni?!
Szanowny użytkowniku o wzruszającej nazwie "trudne dzieciństwo". Niepotrzebnie się unosisz w swojej artystycznej ambicji. Nie atakuję, ale oceniam utwór, do czego mam, jak każdy czytelnik prawo. Wystawiłeś utwór mało przekonujący w kategoriach tak środków artystycznych, jak i myśli lub przesłania. To według mnie taki drobiazg, który jednak może być traktowany przez podmiot liryczny i autora, jako ważna obserwacja świata. Ale zapis ten nie przekonuje mnie, napisałem "bzdet", a moglem napisać, że nie wiem, czy warto się pochylić i kontemplować relację z matką w kurniku.
Ale wskazałem na inne Twoje teksty, przecież dłuższy utwór ma szansę przekazać głębsze przesłanie. To jeszcze nie polecenie tekstu, jedynie zaznaczenie, że szukałem tu i tam. Publikuj dalej, ale nie żądaj od razu oklasków.
Myślę, że mało grzeczny zwrot "przymule" dość negatywnie ocenia jego autora, tym nie pomagasz sobie w zjednywaniu fanów swojej poezji.

Awatar użytkownika
Agnieszka R.
Posty: 911
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:09

Zabawa w chowanego

#13 Post autor: Agnieszka R. » 31 maja 2018, 16:19

Ja bym nie podawała linku z tekstem który mi się nie podoba, mało tego napisałeś, że w linku są ciekawsze opcje. Za przymuła przepraszam najmocniej. Nie słyszałeś jak dzieci się czasem kłócą. Wiem tu są dorośli, szanujemy się itd. Pod innym tekstem tutaj zostałam oskarżona od klamczuch i że kręcę i bawię się w teorie spiskowe, i jakoś autor tego komentarza nie został upomniany. Także wybacz mi jak możesz, i jeszcze raz przepraszam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „WIERSZE BIAŁE I WOLNE”