• Nasze rekomendacje
  •  
    Są rzeczy, o których wiemy, że je wiemy. Są rzeczy, o których wiemy, że ich nie wiemy. Ale są też rzeczy, o których nie wiemy, że ich nie wiemy.
    Donald Rumsfeld






    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    [email protected]
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Nasza Użytkowniczka Baska.S94 wydała swoją długo zapowiadaną powieść pt. "Echo obcych wspomnień".
    15 maja w Bibliotece Publicznej w niewielkiej miejscowości Boleszkowice w zachodniopomorskim odbędzie się jej pierwsza prezentacja połączona z wieczorem autorskim.
    Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
    Więcej informacji, w tym o możliwości zakupu książki znajdziecie tutaj.
    PYTANIE DO WSZYSTKICH.
    CZY KTOŚ MA POMYSŁ NA SENTENCJĘ MIESIĄCA?
    Więcej informacji



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

klapcążki

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
witka
Posty: 3230
Rejestracja: 28 wrz 2016, 12:02

klapcążki

#1 Post autor: witka » 28 maja 2018, 12:41

plum
Ostatnio zmieniony 16 cze 2018, 15:08 przez witka, łącznie zmieniany 3 razy.
Nie bój się snów, dzielić się tobą nie będę. - Eka

Awatar użytkownika
biegnąca po fali
Posty: 2603
Rejestracja: 08 kwie 2016, 18:24

klapcążki

#2 Post autor: biegnąca po fali » 28 maja 2018, 22:38

Tytuł wymiata. U nas mówiło się "klapcęgi".
i przeszłość
dopóki widać ślady

AS...


za zamknięciem powiek wolność
o której nie umiem myśleć

witka

witka
Posty: 3230
Rejestracja: 28 wrz 2016, 12:02

klapcążki

#3 Post autor: witka » 28 maja 2018, 22:48

Uczeń podaje majstrowi kanalarstwa narzędzia - a to brechę, a to żabkę, a to francuza.

Umorusany po robocie mówi - a ty się k..a ucz bo będziesz tylko narzędzia podawał.

Ale to oczym innym,

Dzięki.
Nie bój się snów, dzielić się tobą nie będę. - Eka

Awatar użytkownika
biegnąca po fali
Posty: 2603
Rejestracja: 08 kwie 2016, 18:24

klapcążki

#4 Post autor: biegnąca po fali » 28 maja 2018, 22:54

:kofe: :kofe:
i przeszłość
dopóki widać ślady

AS...


za zamknięciem powiek wolność
o której nie umiem myśleć

witka

Marcin Sztelak
Posty: 5205
Rejestracja: 21 lis 2011, 12:02

klapcążki

#5 Post autor: Marcin Sztelak » 29 maja 2018, 13:21

Klapcążki 1 czy 2? Zresztą nieważne - te klapcążki także udane. Tylko się zastanawiam jak wygląda krower?

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „WIERSZE BIAŁE I WOLNE”